347308-2024 - Resultat
Sverige – Motorfordon – 4-axlig lastbil med lastväxlare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel4-axlig lastbil med lastväxlare
Beskrivning4-axlig lastbil med lastväxlare
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96116:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34134100 Lastbilar med flak, 34142100 Lastbilar med hissflak