2. Förfarande
Förfarande
Titel: SDK Säker digital kommunikation
Beskrivning: Säker digital kommunikation
Intern identifierare: KS2024/0282
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212500 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation och multimedia
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48223000 Programvara för elektronisk post, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48700000 Verktygsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: SDK 2023