347337-2018 - ResultatSverige-Åkersberga: Kommunikationsnät
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationsoperatör
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32412000 Kommunikationsnät
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kommunikationsoperatörstjänster inom områdena sydöstra Ljusterö, Grinda och Örsö, se bilagd karta.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen