See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil
Beskrivning: Degerfors kommun välkomnar till anbudsgivning avseende inköp av en (1) stycken fabriksny baklastande sopbil, 2-fack, enligt ställda krav och villkor i upphandlingsdokumenten med bilagor till Kommunens serviceförvaltning. Vi emotser ert anbud med intresse!
Intern identifierare: 24-2010-1314-1030-114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000