2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare - Nordanstigs kommun
Beskrivning: Nordanstigs kommun upphandlar leverantör för insamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare i Nordanstigs kommun
Intern identifierare: 14424
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Insamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare - Nordanstigs kommun