See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av E18 Faunapassager inom Kristinehamn och Karlskoga kommun, Värmland och Örebro län
Beskrivning: E18 Kristinehamn-Karlskoga Fauna passager
Intern identifierare: KOM-415158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233120 Vägbygge
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: E18 Kristinehamn-Karlskoga Fauna passage
Intern identifierare: För utförande av E18 Faunapassager inom Kristinehamn och Karlskoga kommun, Värmland och Örebro län