347504-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Biologisk rening
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiologisk rening
BeskrivningUpphandlingen omfattar service och underhåll av stadens befintliga system gällande produkt/tjänst för biologisk rening för fettavskiljare, storköksventilationer samt avfallsutrymmen. Uppdraget omfattar även service och underhåll samt installation av nya biologiskt system.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106865:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 33698100 Mikrobiologiska kulturer