2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ackrediterad verksamhet - verifiering kat 2-5
Beskrivning: Återkommande kontroll av HSP- och LSP-anläggningar i Linköping. Arbete kommer även förekomma i Mjölby och Katrineholm.
Intern identifierare: 24/138
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: 24/138: Ackrediterad verksamhet - verifiering kat 2-5