2. Förfarande
Förfarande
Titel: Om-och tillbyggnad Eklidens storkök, Karlskrona
Beskrivning: Toalentreprenad
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45212421 Byggnation av restaurang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001