See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024 Kommunikationstjänster, Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på kommunikationstjänster till Region Norrbotten. Anbud ska lämnas för hela upphandlingen. Upphandlingsförfarande: Öppet förfarande
Intern identifierare: 23/301
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000