347597-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Hantverkartjänster - Gästrike Vatten AB med dotterbolag
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverkartjänster - Gästrike Vatten AB med dotterbolag
BeskrivningUpphandlingen omfattar - Hantverkartjänster - Gästrike Vatten AB med dotterbolag. Ingående beskrivning finns att tillgå i underlag för upphandlingen.
Intern identifierare14761
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHantverkartjänster - Gästrike Vatten AB med dotterbolag