347657-2017 - ÄndringSverige-Södertälje: Transformatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1130 Transformator 63 MVA, H6 Bockhöjden för Telge Nät AB.
Referensnummer: 17/58
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31170000 Transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Transformator 63 MVA till H6 Bockhöjden för Telge Nät AB.