See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TEM v662 Bonäshamn - Huså
Beskrivning: Bärighet, v662 Bonäshamn - Huså. Kontrakt med två faser. Fas 1 innefattar projektering och framtagande av riktkostnad. Fas 2 är produktion.
Intern identifierare: KOM-414699
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: TEM v662 Bonäshamn - Huså