2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Lerums kommun avser upphandla ramavtal för rekryteringstjänster gällande chefer och specialister. Undantaget från detta ramavtal är rekryteringstjänster för chefer på exekutiv nivå.
Intern identifierare: KS24.165
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000