2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser bevakningstjänster i Botkyrka kommun.
Intern identifierare: KS/2025:00389
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71700000 Övervakning och kontroll
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bevakningstjänster