34794-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hemostatika, SLL591
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende hemostatika (ej läkemedelsklassad) till SLL och Region Gotland.