See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spolbilstjänster
Beskrivning: Uppdraget avser schemalagda spolbilstjänster för underhåll av dagvattenbrunnar och linjeavvattning i Malmö stad som beställaren ansvarar för. I uppdraget kan även tjänsterna rotskärning och filmning förekomma och avropas efter behov. Upphandlingen omfattar endast schemalagda spolbilstjänster.
Intern identifierare: SN-2024-1955
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90611000 Gaturenhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Spolbilstjänster