2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsjour
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för fastighetsjour för beställarens samtliga lokaler, lägenheter, badanläggningar och utemiljö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126935:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Möjlighet att förlänga ramavtalet med 1 + 1 år