348006-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratoriereagenser – Enrichment reagents for NGS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnrichment reagents for NGS
BeskrivningRoyal Institute of Technology (KTH ) hereby invites suppliers to submit a tender for design of custom panels and deliver of custom panels for targeted sequencing using NGS (Next Generation Sequencing) on a small scale.
Intern identifierareHS-2026-0368
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000