2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal gällande besiktning av Renova koncernens fordornsflotta
Beskrivning: Ramavtal av besiktnings tjänster för Renovas koncernens fordonsflotta i Göteborg och Kungälv
Intern identifierare: 0144/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631200 Bilbesiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal gällande besiktning av Renova koncernens fordornsflotta