34806-2018 - ÄndringSverige-Alingsås: Köksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutrustning
Referensnummer: 2017.645 KS
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Alingsås kommun inbjuder intresserade leverantörer till anbudslämning avseende leverans av köksutrustning enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
Denna offentliga upphandling ska leda till ett ramavtal som tecknas med 1 leverantör. Anbudslämning sker enligt villkor i dessa upphandlingsdokument.