348076-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – System för planerat underhåll
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystem för planerat underhåll
BeskrivningKfast upphandlar ett IT-system för planerat underhåll.
Intern identifierare25/63
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72610000 Datastöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000