2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pellets
Beskrivning: Pellets
Intern identifierare: IU25-50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000