Upphandlingen omfattar öppen specialistvård inom urologi och uppdraget avser utredning, diagnostik, behandling och uppföljning av patienter som är i behov av urologi i öppenvård.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen