348101-2021 - ResultatSverige-Huddinge: Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anbudsinbjudan - Ramavtal Brand- och riskkonsulter
Referensnummer: HS/2020:206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal Brand- och riskkonsulter.
Upphandlingen genomförs gemensamt av Huddinge Samhällsfastigheter, Huddinge kommun och Huge Bostäder.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen