348110-2021 - ResultatSverige-Jönköping: Banktjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betalningsförmedling och löneförmedling
Referensnummer: 17/209
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar betalnings- och löneförmedling åt Jönköpings kommun och Jönköping Rådhus AB.
Inledning
Jönköpings kommun (beställaren) inbjuder anbudsgivare (leverantör) att lämna anbud i enlighet med detta förfrågningsunderlag avseende betalningsförmedling och löneförmedling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66115000 Internationell betalningsförmedling, 79211110 Lönehantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen