348171-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Skyltning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar
Referensnummer: TV-2022-06903
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928470 Skyltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen ska syftar till att tillhandahålla Tullverket med ett ramavtal rörande inom- och utomhusskyltar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 34928472 Skyltar, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen