348238-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Montering av kompletta kök
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksförnyelse Ramavtal 2017.
Referensnummer: 2017MKB-3153
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45421151 Montering av kompletta kök
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal gällande leverans och montage av MKB:s konceptkök. Arbete sker löpande efter avrop.