348329-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontors- och bohagsflyttningar
Referensnummer: RJL 2023/1103
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontors- och bohagsflyttningar till orter inom Jönköpings län.
Omfattning
Uppdraget avser Kontors- och bohagsflyttningar till orter inom Jönköpings län. Uppdraget ska genomföras i den omfattning och i enlighet med de krav och villkor som anges i upphandlingsdokumenten.
Uppdragets innehåll och omfattning specificeras i upphandlingsdokumentets Kravspecifikation.
Avtalsperiod
Avtalsperioden gäller från och med 2024-01-01 till och med 2025-12-31. Avtalet gäller sedan i 24 månader.
Förlängning av avtalsperioden kan ske vid flera tillfällen. Den totala förlängningsperioden kan dock maximalt uppgå till 24 månader.