348403-2026 - Resultat
Sverige – Stål – Vägstål och tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVägstål och tillbehör
BeskrivningUpphandling av vägstål och tillbehör. Se upphandlingsdokument för mer information. Upphandlingen kommer att utmynna i ett ramavtal som kunden kan kontinuerligt avropa i från. Syftet med upphandlingen är att tillgodose kundens behov av vägstål & tillbehör av god kvalité med snabba leveranstider under avtalsperioden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105227:Lot:1