348443-2024 - Resultat
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Lokalvård Glosboken & Vagnsboden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Glosboken & Vagnsboden
BeskrivningLokalvård för t ex trapphus, korridorer, hissar, tvättstugor och fönster i fastigheterna Glosboken och Vagnsboden, Umeå.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98819:Lot:1