Huvudsaklig CPV-kod 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Anläggningsarbeten för tekniska förvaltningen med tyngdpunkten på VA-avdelningens arbeten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45232100 Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp, 45232410 Underhållsarbeten för avlopp, 45262800 Ut- och tillbyggnadsarbeten, 45332200 VA-arbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen