3485-2018 - ResultatSverige-Umeâ: Affärsresetjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Resebyrå Kommunförbundet Västernorrland
Referensnummer: 17160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79997000 Affärsresetjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Resebyråtjänster för Kommunförbundet Västernorrland.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79997000 Affärsresetjänster, 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen