See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation av containers
Beskrivning: Luleå Miljöresurs AB (Lumire) upphandlar reparationstjänster gällande sina containers.
Intern identifierare: KLF 2025/566
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112111 Plåtskadereparationer
Ytterligare klassificering (cpv): 45262670 Metallbearbetning, 45262680 Svetsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reparation av containers