348620-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reklambyråtjänster
Referensnummer: A233.738/2021-939
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
1. Strategisk kommunikationsrådgivning kring de tjänster som avtalet omfattar
2. Varumärkesstrategi och -utveckling
3. Konceptutveckling
4. Digital kommunikation
5. Kampanjer och produktion av kampanjer
6. Grafisk design