348624-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Tjänster avseende fast egendom som inte används för bostadsändamål
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknisk förvaltningsentreprenad byggnad Karolinska universitetssjukhuset i Solna
Referensnummer: LOC 2019-1120
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70332000 Tjänster avseende fast egendom som inte används för bostadsändamål
II.1.4.
Kort beskrivning