2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handenheter med IT-stöd för kommunikation och lagersystem
Beskrivning: Handenheter med IT-stöd (SaaS) för kommunikation och lagersystem.
Intern identifierare: IN-IN25-0020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000