2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av hjullastare
Beskrivning: MERAB genomför i denna upphandling köp av en (1) styck hjullastare. Hjullastaren kommer att användas på MERAB:s anläggning Rönneholm
Intern identifierare: 2025-003, 2025-05-28
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000