See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation av iLOQ
Beskrivning: Uppdraget ska vara slutfört senast 2024-09-30.
Intern identifierare: A84/24
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Den specifika upphandlingen avser leverans av tjänster/varor inom installation av programmering i befintlig ILOQ 5 mjukvara
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: Den specifika upphandlingen avser leverans av tjänster/varor inom installationer och programmering i befintlig ILOQ 5 mjukvara
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan
Beskrivning: Den specifika upphandlingen avser leverans av tjänster/varor inom följande områden installationer och programmering i befintlig ILOQ 5 mjukvara
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde