34886-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Grafisk formgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktionsbyrå
Referensnummer: FK 2021/013066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar grafisk produktion, vilket innefattar produktion av kommunikationsmaterial för tryckta och digitala kanaler samt olika typer av presentationsmaterial.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22462000 Reklammaterial, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen