2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisystem
Beskrivning: Ekonomisystem.
Intern identifierare: 2773/2026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48442000 Programvara för finansiella system, 48443000 Programvara för redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000