348946-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäkringar – Försäkringsupphandling Regionförsäkring Region Sörmland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Regionförsäkring Region Sörmland
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Regionförsäkring för Region Sörmland
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Regionförsäkring Region Sörmland