2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Mejeriprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar mejeriprodukter, framförallt konsumtionsmjölk.
Intern identifierare: 668/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Livsmedel - Mejeriprodukter