349046-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Utredning och analys – vägtunnelanläggningar (RCA/MTO)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtredning och analys – vägtunnelanläggningar (RCA/MTO)
BeskrivningAvrop av Tekniska konsulter väg Infrasystem. Dynamiskt inköpssystem (DIS), 17479, 1. Utredning och analys
Intern identifierareKOM-420545
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtredning och analys – vägtunnelanläggningar (RCA/MTO)