2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Uppdraget avser daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputsning av RTÖG:s lokaler.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107757:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90919200 Kontorsstädning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90911200 Städning av byggnader