2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biologisk rening
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för biologisk rening i fettavskiljare, storköksventilation, miljörum/soprum samt avfallsteknik i beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 25/48
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000