2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för projektverktyg
Beskrivning: Upphandling av digitalt projektverktyg med portföljhantering.
Intern identifierare: KS 2023/00616
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000