34920-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Kranbilstjänst för Pop-up återbruk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKranbilstjänst för Pop-up återbruk
BeskrivningUpphandlingen omfattar transport, utställning och hämtning av Pop-up återbruk i olika stadsdelar i Stockholms inner- och ytterstad. Pop-up återbruk avser två ombyggda 20 fots containrar som kan flyttas och ställas upp på olika platser i staden, det ställs ut 2 containrar per plats och SVOA har 2 Pop-up återbruk.
Intern identifierare23SVOA1443
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar, 42414100 Lyftkranar, 42414140 Containerkranar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKranbilstjänst för Pop-up återbruk