See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intensivvårdsambulans
Beskrivning: Denna upphandling avser 1 st. intensivvårdsambulans för leverans till Verksamhetsområde ambulanssjukvård Region Örebro län, Område specialiserad vård med placering på Universitetssjukhuset Örebro. Upphandlingen omfattar även option på ytterligare 1 st. intensivvårdsambulans till Verksamhetsområde ambulanssjukvård Region Örebro län, Område specialiserad vård med placering på Universitetssjukhuset Örebro, samt option på serviceavtal i Örebro.
Intern identifierare: MT 2025-0068 / 25RS6155
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000