2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av matlådor för äldre och personer med funktionsnedsättning
Beskrivning: Uppdraget omfattar tillagning och distribution av matlådor för äldre och personer med funktionsnedsättning som har beviljats den biståndsbedömda insatsen matdistribution i Värmdö kommun.
Intern identifierare: 2025VON/0198
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55520000 Catering, 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av matlådor för äldre och personer med funktionsnedsättning